KONTAKT


Grupa FARMIA

 

ul. Krucza 2B

05-200 Wołomin

 

tel.: 22 787 00 00

fax: 22 787 33 00
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 


 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Pole zaznaczone * jest wymagane.

Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych podanych w niniejszym formularzu w celu kontaktu przez FARMIA TRADE Sp. z o.o. z siedzibą w Wołominie ul. Krucza 2B.

Administratorem Państwa danych osobowych jest FARMIA TRADE Sp. z o.o. z siedzibą w Wołominie ul. Krucza 2B. Państwa dane będą przetwarzane w celu pojęcia kontaktu i udzielenia odpowiedzi na zadane pytania na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody. Dane osobowe będą przechowywane do wygaśnięcia podstawy ich przetwarzania tj. wycofania zgody lub okresu przedawnienia roszczeń. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urząd Ochrony danych Osobowych). Państwa dane możemy przekazać odbiorcom takim jak: Art Unlimited Studio Projektowe Piotr Bodek, Bomisoft Michał Bogacz, Farmpress Sp. z o.o. W sprawach związanych z administrowaniem Państwa danymi osobowymi prosimy kontaktować się poprzez adres e-mail: biuro@farmia.pl. Szczegółowe informacje w zakresie podstaw prawnych przetwarzania oraz sposobów przetwarzania Państwa danych osobowych przez Administratora opisaliśmy w  Polityce Prywatności

 

Ta strona używa Plików Cookies.

W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia. Przeczytaj o Polityce Plików Cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem